Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Na planie teledysku LUCKY "Mimochodem" - Ciechanów 2015

 
Młoda wokalistka Aldona Śleboda - Lucky (Must Be The Music) 9 czerwca kręciła w Ciechanowie teledysk w scenerii m.in. Zamku Książąt Mazowieckich i Wieży Ciśnień. - Teledysk – a dzięki teledyskowi Ciechanów - dotrze do bardzo wielu osób. To okazja do zaprezentowania w ciekawy, wyjątkowy sposób konkretnych obiektów, które stały się planem filmowym oraz do zainteresowania samym miastem” – podkreśla prezydent miasta Krzysztof Kosiński. Premiera piosenki „Mimochodem” - w najbliższy piątek, 12 czerwca, w programie Dzień Dobry TVN. Uroczysta premiera teledysku planowana jest na początek lipca.

 


BRJ TV
 
Data pliku video: 2015-06-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat ciechanowski –
powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w mieście Ciechanów. W skład powiatu wchodzą gminy: Ciechanów, Glinojeck, Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Regimin oraz Sońsk zajmując obszar 106,3 tys. ha.

Około 72% całej powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, w związku z czym rolnictwo jest podstawową gałęzią jego gospodarki.

Około 37% powierzchni powiatu stanowią obszary chronione - rezerwaty przyrody (Lekowo i Modła),  zespoły przyrodniczo-krajobrazowe (Dolina rzeki Łydyni i Dolina rzeki Wkry), 44 parki podworskie i parki wiejskie.

Powiązania komunikacyjne zapewniają: magistrala kolejowa E-65, trzy drogi krajowe:nr 7, nr 50 oraz DK nr nr 60.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola