Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sztuka odmawiania - ks. Tomasz Dec - Wojsko Gedeona Ciechanów

 
Konferencja w ramach piątkowego spotkania młodzieżowej wspólnoty Wojsko Gedeona. Pytania do grupki dzielenia po konferencji: 1. Jak Msza ? :) Jaki jest teraz stan Twojej relacji z Bogiem? Bliskość/ odległość – modlitwa, Msze niedzielne, spowiedź? Czy jesteś w stanie łaski uświęcającej – czy mógłbyś przyjąć teraz Komunię? 2. Czy masz jakieś wątpliwości w wierze, z Wojskiem – nazwij konkretnie. Grupka niech pomoże ;) 3. Jakie zdanie z konferencji o sztuce odmawiania trafiło do Ciebie ? Zajrzyj do kartki 4. Jakie ludzie mają cele w życiu? Jakie Ty masz najważniejsze cele do których dążysz? 5. Czy łatwo jest Ci odmówić w sytuacji trudnej prośby [spisanie pracy, ściąganie na klasówce, hejtowanie]? 6. Czy masz świadomość, że życie jest Twoje i sam w głównej mierze podejmujesz decyzje? [spędzenie czasu, znajomi, budowanie więzi z Jezusem] 7. Kim jesteś? Nazwij siebie w kilkunastu zdaniach 8. Czy jest Ci trudno odmawiać w sytuacji nakłaniania do zła – palenie, picie, hejtowanie kogoś? Czy udało Ci się powiedzieć „nie”? Jak się bronisz?

 


Tomasz Dec
 
Data pliku video: 2018-09-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 


Powiat ciechanowski –
powiat w województwie mazowieckim z siedzibą w mieście Ciechanów. W skład powiatu wchodzą gminy: Ciechanów, Glinojeck, Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Regimin oraz Sońsk zajmując obszar 106,3 tys. ha.

Około 72% całej powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, w związku z czym rolnictwo jest podstawową gałęzią jego gospodarki.

Około 37% powierzchni powiatu stanowią obszary chronione - rezerwaty przyrody (Lekowo i Modła),  zespoły przyrodniczo-krajobrazowe (Dolina rzeki Łydyni i Dolina rzeki Wkry), 44 parki podworskie i parki wiejskie.

Powiązania komunikacyjne zapewniają: magistrala kolejowa E-65, trzy drogi krajowe:nr 7, nr 50 oraz DK nr nr 60.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola